Archiwum


Kategoria: Prezenty a finanse

 • Rozlicz się z fiskusem
  Na świecie są tylko dwie pewne rzeczy – śmierć i podatki – mawiał Benjamin Franklin. Choć żył on w XVIII wieku, jego słowa nie tracą na aktualności. Uiszczanie należności na rzecz kraju jest oraz zapewne przez długi czas będzie naszym obowiązkiem. Mimo, iż nie podobają nam się często ogromne kwoty zabierane z naszych pensji, podatki muszą funkcjonować, żeby państwo pracowało sprawnie. Szczęśliwie przedstawiono mechanizmy zapewniające wsparcie dla potrzebujących. Przykładem jest 1 procent podatku.
 • Reklamy na telebimach stało się ostatnio bardzo modne
  W dzisiejszych czasach niesamowicie powszechnym rozwiązaniem reklamowym stały się ekrany ledowe. Takie telebimy widzimy wszędzie. Weźmy np. telebim Sosnowiec ch plejada. Obecnie niemal w każdym centrum handlowym są telebimy. Można na nich dostrzec różne reklamy. A jeśli na przykład zależy nam na zareklamowaniu się na takich telebimach, to również nie jest to kłopot. Wystarczy zgłosić się do człowieka, który odpowiada za umieszczanie reklam na takich ekranach.
 • Rozliczanie Pit-u za 2016 za pomocą narzędzi sieciowych
  Powiększające się kolejki przed Skarbówkami w okresie poprzedzającym ostateczny moment złożenia deklaracji podatkowej z roku na rok zdają się wydłużać.
  Rozliczający się od wielu lat wykazują tendencję do odsuwania kwestii wiążących się z PIT na ostatni moment – w efekcie okres rozliczeń jest dla wielu o wiele bardziej problematyczny niż powinien.
 • Produkty oferowane przez banki – które z nich charakteryzują się dzisiaj największą popularnością?
  Banki starają się dzisiaj zachęcić jak największą ilość klientów do skorzystania z ich oferty. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na poważną konkurencję, ponieważ na współczesnym rynku funkcjonuje naprawdę wiele tego rodzaju instytucji, wobec tego walka o klientów jest jak najbardziej zrozumiała. W związku z tym, oferta banków jest stale poszerzana. Które produkty cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem?
 • Windykacja powinna być przeprowadzona w dobry sposób
  Znacznie częściej staje się tak, że ktoś pożycza pieniądze, a następnie ma trud z ich zwróceniem. Albo możemy się spotkać z sytuacją, że nabywane okazują się być produktu na raty, a następnie będzie problem z ich terminowym spłacaniem. Wówczas może się zdawać, że strona pokrzywdzona będzie pozostawiona sama sobie i samodzielnie musi spróbować pozyskać należne jej pieniądze, a przecież wcale tak nie będzie.
 • Garść wiadomości na temat przedstawienia reklamy dużych rozmiarów
  Przedstawienie reklamy wielkowymiarowej w dzisiejszych czasach gra znaczną rolę w budowaniu renomy. Promocja to nie tylko tv bądź radio, to również seria materiałów reklamowych, takich jak ulotki, plakaty, banery, czy spoty reklamujące, jakie służą do promowania towarów i usług.