Na czym polega smart pożyczka i czy faktycznie korzystne jest zdecydować się skorzystanie z niej?

Współcześnie, oferta produktów finansowych jest bardzo zróżnicowana, wobec tego bez względu na posiadane potrzeby można odszukać stosowne dla siebie rozwiązanie. Ponadto, bankom wyrasta poważna konkurencja, którą są parabanki, czyli firmy oferujące udzielanie pożyczek.

dużo pieniędzy

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Parabanki świetnie zdają sobie sprawę z tego, że zapotrzebowanie na ich usługi jest naprawdę duże, z tego powodu stale urozmaicają swoją ofertę, starając się by pożyczka mogła zostać zaciągnięta przez możliwie jak największą ilość osób. Najczęściej, nie potrzebują żadnych zaświadczeń, poza ważnym dowodem osobistym. Nowym produktem finansowym, który od razu zdobył popularność jest pożyczka online, której dokładny opis jest . Na czym ona polega? Czy faktycznie warto jest zdecydować się na jej zaciągnięcie?

Firma Mała Pożyczka, z siedzibą w Białymstoku, proponuje pożyczkę online, czyli pożyczkę którą można otrzymać za pośrednictwem Internetu. Maksymalna kwota, którą można otrzymać to 2,5 tysiąca złotych, natomiast zobowiązanie spłacać można najdłużej przez 30 dni. Pożyczkę może wziąć każda osoba, która jest polskim obywatelem i ukończyła 21 lat. Nie może ona jednak przekroczyć 70 roku życia. Dodatkowo, pożyczkobiorca musi być wolny od jakichkolwiek zadłużeń, ponieważ jest to sprawdzane w stosownych rejestrach. Jednocześnie klient może posiadać tylko jedną pożyczkę. Cała procedura pożyczania pieniędzy może być zrealizowana całkowicie online, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Wystarczy uiścić symboliczną opłatę rejestracyjną w niskiej kwocie – 0,01 złotych.

Czemu jest to wymagane? Przede wszystkim ze względu na fakt, że tym sposobem firma pożyczkowa ma możliwość zweryfikować dane klienta. Wniosek pożyczkowy może zostać złożony na dodatek za pośrednictwem wiadomości SMS. Dużą zaletą smart pożyczki jest fakt, że kiedy nie posiada się pieniędzy koniecznych dla spłacenia tego zobowiązania, okres można przedłużyć i dopasować do indywidualnych wymagań. Nie ma znaczenia ile razy przekłada się termin oddania pożyczonych pieniędzy.

Nie jesteś pewien odnośnie tamtego tematu? Zwyczajnie sprawdź szczegóły formy opodatkowania opublikowane dokładnie tu. Wszystko jest starannie wyjaśnione.

Podsumowując, pożyczka tego rodzaju to rozwiązanie dla osób, które dosyć szybko potrzebują pieniędzy i nie mogą długo czekać na niezbędne środki. Opcja złożenia wniosku online albo przez SMS to dosyć duży komfort.