Reklamy na telebimach stało się ostatnio bardzo modne

W tych czasach niesamowicie popularnym rozwiązaniem reklamowym okazują się ekrany led. Tego rodzaju telebimy widzimy w każdym miejscu. Weźmy np. telebim Sosnowiec ch plejada. Dziś niemal we wszystkich centrach handlowych są telebimy. Można na nich zobaczyć różne reklamy. A jeżeli na przykład zależy nam na reklamie na takich telebimach, to również nie jest to kłopot. Trzeba zgłosić się do firmy, która jest odpowiedzialna za umieszczanie reklam na takim ekranie.

Gdynia

Autor: faxepl
Źródło: http://www.flickr.com

Ceny są zróżnicowane, ale ogólnie koszt takiej reklamy rzeczywiście nie jest wielki. Dobrze, więc pomyśleć o takiej opcji. Bo choć sporo osób myśli, że mało kto zapamiętuje coś z takich telebimów, to tak naprawdę jest całkiem inaczej. Telebimy są wabikiem, o wiele lepszym niż tradycyjne reklamy wielkopowierzchniowe, które już się nam opatrzyły. Obecnie potrzebujemy dokładnie tego typu błyskotek, by coś zauważyć. Telebimy, więc świetnie sprawdzają się w strategiach marketingowych większości firm.

Telebimy w Gdyni

Gdynia jest naprawdę pięknym miastem, w którym możemy zauważyć wiele różnego rodzaju reklam. Część z nich szpeci to miasto. Bo wiemy jak to z reklamami jest. Jednak są również takie, które naprawdę spoko wyglądają. Do takich ciekawych marketingowych opcji warto zaliczyć telebim Gdynia skwer Kościuszki. To telebim, który nikomu nie wadzi i skupia wzrok ludzi, którzy się w tym miejscu pojawiają. Dzięki czemu przedsiębiorstwa, które postanowiły się zareklamować na tym telebimie są zadowolone.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to bez wahania sprawdź też ten link. Pokrewne wiadomości zobaczysz również tutaj.

Warto, więc zastanowić się, czy to nie najlepsza, dla naszej firmy lokalizacja na reklamę na telebimie. Sprawdź więcej: .

sosnowiec

Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com

Ekrany ledowe działają zawsze. Reklamy widać przez cała dobę. Dlatego rzeczywiście warto zapłacić za tego typu reklamę. Oczywiście, że wiąże się to z kosztami, ale najlepiej potraktować to jak inwestycję, która na sto procent się zwróci. Część ludzi, która nawet spojrzy ukradkiem naszą reklamę, która pojawi się na telebimie, na sto procent ją zapamięta. To doprowadzi do tego, że nasza firma będzie coraz bardziej rozpoznawana, a co się z tym wiąże przyciągnie większą ilość klientów, więc zacznie również generować większe zyski.