mysi być praktyczny

Czasem mała rzecz czyni cuda. W w codziennej rutynie, w której sprawy i terminy naglą, a przedmioty martwe mszczą się, warto kupić jak najwięcej praktycznych wspomagaczy. Gubisz dokumenty? Nie masz gdzie trzymać ważnych dokumentów, a może jesteś bałaganiarzem i potrzebujesz małej pomocy, tanich i niezawodnych podręcznych wspomagaczy?

prezent

Autor: Lenovo
Źródło: Lenovo
Wiadomo, że słowo ”wspomagacze” brzmi jak poruszany był temat środka na zmęczenie i ciągłe napięcie, ale nie, będziemy mówić o bardziej przyziemnych i mniej kosztownych sprawach. Będziemy mówić o kilku szczegółach, które ułatwiają życie, takich jak np. przydatne etui na pas.

To mała, aczkolwiek pomocna rzecz. Nie musisz zapychać kieszeni portfelem, smart fonem czy kluczami. A może nie posiadasz kieszeni? Nie będziesz musiał też zabierać ze sobą plecaczka na nieduże, acz niezbędne przedmioty. W etui na pas pomieści się wszystko, czego potrzebujemy, a co najważniejsze, każdy z tych przedmiotów masz na wyciągnięcie ręki. Skoro więc pragniesz otworzyć drzwi, a nie możesz znaleźć kluczy nie potrzebujesz przekopywać kieszeni, wystarczy sięgnąć do etui, podobnie na zakupach – szybko wyjmujesz portfel, bez zbędnego zamieszania.

prezent

Autor: Anders Abrahamsson
Źródło: http://www.flickr.com
A jeśli już mówimy o portfelu, to warto napomknąć o kolejnej wspaniałej rzeczy – o portmonetce. To niezwykle praktyczna rzecz, ukryjesz w niej wszelkie drobniaki, małe bilony, które mogą tylko walać się po torbie lub po kieszeniach. W portmonetce najłatwiej znaleźć monety, a co najważniejsze zmieścisz ich tam dużo, więc zawsze znajdziesz potrzebną ilość drobnych. Docenisz tą opcję, a jeszcze bardziej będą szczęśliwe panie ekspedientki, które często nie posiadają groszaków.

Bardzo praktyczną rzeczą jest także portfel na łańcuszku.

Kliknij ten link i sprawdź tu (www.radochygospochy.pl/pieczenie/wykrawacze-i-foremki) analogiczne informacje na ten temat – one na pewno Cię zainteresują, więc nie wahaj się zbyt długo:)

Nie dość, że go nie zgubisz, to jednakowoż szybko zniechęcisz potencjalnego kieszonkowca. Konkretny łańcuszek to bezpieczeństwo dla twoich banknotów oraz dokumentów.

Jest jeszcze jedna przydatna rzecz, lecz nadaje się bardziej na prezent. Myślałeś czasem, jak wręczyć na przykład komuś na prezent pieniądze? Chyba zwykle jest z tym kłopot, bo to temat drażliwy. Nie można dać po prostu do ręki, bo w taki sposób właśnie załatwiamy większość transakcji, a podarunek nie powinien być transakcją. No to jak? Koperta? Odpada. Lepszym rozwiązaniem są fajne klipsy do banknotów. Co więcej, można umieścić na nim życzenia, co dodaje mu odpowiedniej powagi.