Jaki podarek kupić na gwiazdkę? Przegląd podarków świątecznych

Święta tuż , a Wy z pewnością frapujecie się, jaki podarek zakupić bliskim! Jeśli idzie o panie kwestia jest prostsza. Zawsze warto wykonać mały wywiadzik”, ażeby dowiedzieć się czego naszej kobiecie brakuje. Może to być coś z kosmetyków (dezodorant, pachnidło) bądź garderoby (szalik, bluzka) ale równie dobrze może być to cokolwiek dla domu (korkociąg do wina, ścierki skrzynki na listy).

prezenty pod choinką

Autor: Fernando Mafra
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o panów sprawa upominków wydaje się trudniejsza. Niemniej jednak pamiętajmy, że panowie nie ubóstwiają chodzić na sprawunki, z tej przyczyny warto to zrobić za nich i kupić swemu księciu kolorowy krawat, cool sweter lub szykowną koszulę. Z takiego praktycznego podarku​​ na pewno się ucieszy! Innym uniwersalnym prezentem może się okazać dobre wino lub jakiś inny drogi alkohol. A może ramka na zdjęcia, a w środku nasza fotografia? W przypadku mężczyzn również warto przeprowadzić „wywiad”. Może potrzebny mu będzie rozdrabniacz do gałęzi? Może kołpaki albo inne akcesoria samochodowe? Być może jakiekolwiek przyrządy, piły spalinowe?

Co kupić potomkowi? To oczywiście zależy od wieku naszej pociechy. Większe dziecko – większy problem – to powiedzenie jak najbardziej potwierdza się przy kupnie podarunków. Bo wszak małe dziecko możemy wyekwipować w nowiutką maskotkę, książeczkę, w nowe śpiochy, co więcej w supermarketach jest gigantyczny wybór zabawek, im więcej pieniędzy wydamy, im bardziej szałowa zabawka zawita pod choinką. Z kolei starszemu dziecku można zakupić kilka z poniższych propozycji. Dobrze jest inwestować w zdrowie dziecka, zachęcam do zakupów podarków sportowych: nowa piłka do koszykówki, rower, rakieta do tenisa, być może (www.rehafit.org-kliknij tę zakładkę) kostium do pływania bądź nowy czepek – kliknij i zobacz.

prezent

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Jeżeli dziecko nie lubi sportowych zmagań możemy spróbować nabyć ciekawą publikację, atlas, poradnik, wszystko oprócz gier komputerowych będzie dobrym podarkiem. Dla bardziej wymagających proponuję czasomierz dla chłopca oraz srebrną czy złotą biżuterią dla nieco starszej panienki. Prócz tego nowe odzienia są zawsze na topie, nawet komplet szalik + czapka zdaje egzamin na 5 z plusem. Świetnym pomysłem – bez względu na wiek obdarowywanego – będą również telefony LG –