Co dać na ślub jako prezent?

W większości przypadków na ślubie zwykliśmy dawać kasę oraz piękne kwiaty, chociaż ostatnimi czasy rozpowszechnione jest to by miast kwiatów przywozić ze sobą dobre książki, słodycze czy wino. Warto zapamiętać, że często bądź co bądź chcielibyśmy zakupić coś jeszcze. Przynajmniej niektórzy młodzi zwykli wychodzić z tego założenia, iż jakby nie patrzeć prezenty są niepożądane, lepsza jest kasa, lecz nie jest powiedziane, że to powinien być w każdym przypadku obowiązujący standard. A więc: jakie prezenty są doskonałe jeśli wchodzi w grę ślub osób, które nie są dalekimi krewnymi?

opakowanie na prezenty

Autor: drcw
Źródło: http://www.flickr.com

Może mocno wskazane są takie jakby sentymentalne upominki? Np. przygotowanie najfajniejszych fotografii, włożenie do eleganckiego albumu jest w stanie dużo dać. Miejmy na uwadze, że tradycyjne fotki ciągle są fajne. Niby w dzisiejszych czasach rzadko drukuje się zdjęcia, niepodzielnie rządzi Facebook, ale tym bardziej powinno utwierdzić w przekonaniu, iż fotografie są miłym prezentem ślubnym. Efekt będzie jeszcze lepszy jeżeli zdecydujemy się zamówić grawerowanie zdjęć, owa usługa może dać wiele dobrego, to zapewne jasne. A może dobrym prezentem będzie przykładowo bon do np. salonu masażu albo noc w lepszym hotelu? Takich pomysłów na prezenty, trochę bardziej materialnych w sumie można podawać w setkach. Zasadniczo to sytuacja jest, że ciężko o prezent, który będzie całkowitym niewypałem. Co jak co, lecz pewnie nie jesteśmy niepoważni, pozbawieni taktu, a więc nie damy dziwacznego prezentu. No dobra, co jeszcze warto podarować takiej parze, która jest naprawdę nam bardzo bliska?


Pewnie jesteśmy trochę nieprzeciętnymi osobami, a przynajmniej właśnie takie mamy mniemanie na własny temat. A więc prawdziwym strzałem w dziesiątkę będzie jakiś oryginalny prezent ślubny, ale na całego mocno odróżniający się od innych. Być może na przykład kupienie u dobrego rysownika karykatury biorących ślub wywoła gigantyczny uśmiech? Wielce możliwe: jeżeli w takim razie zainteresowała nas nieprzeciętna karykatura, to wystarczy wysłać karykaturzyście fotkę, a on będzie orientował się w jaki sposób zrobić z tego pożytek. Tak czy siak najbardziej znaczące jest to, że no przynajmniej pamiętaliśmy o młodych i życzymy im szczęśliwego życia.