Święta Bożego Narodzenia to najlepszy okres dla wszystkich, którzy pragną sobie dorobić – wystarczy tylko mieć kostium św. Mikołaja lub strój snieżynki

Boże Narodzenie to cudowny okres miłości i spędzonego wspólnie czasu. Zjeżdżają się całe rodziny, które nierzadko nie widują się przez okrągły rok. Najmłodsi z utęsknieniem wypatrują pierwszą gwiazdę i oczywiście podarki.

Fotografująca kobieta

Autor: Sergey Vladimirov
Źródło: http://www.flickr.com
Gospodynie domowe robią pierożki i smażą rybę.
Rysunek filiżanki

Autor: Richard Pearson
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak w ten radosny czas, niektórzy mocno pracują. Na zimnie możemy często zobaczyć św. Mikołaja i jego kompanów, przemieszczających się od domu do mieszkania lub wręczających słodycze w supermarketach. W ten sposób dużo osób dorabia sobie. A nie ma z tym żadnego kłopotu. Wystarczy w internecie kupić kostium św. Mikołaja lub – więcej informacji – strój snieżynki. Jedni pragną wydać później te pieniądze na prezenty dla rodziny lub na najbliższe letnie wakacje – czytaj więcej.
Kostium św. Mikołaja przeważnie jest bardzo tradycyjny. Czyli powinien być czerwony. Musi także posiadać w zestawie czapkę, worek na prezenty i czarny pas. Zdarzają się kostiumy, które także mają sztuczny brzuch, aby bardziej przypominać św. Mikołaja. Jeżeli chodzi o strój (sprawdź stroje mikołaja) snieżynki, to tutaj swoboda wykonania jest zdecydowanie większa. Kostium powinien być czerwony lub biały, z reguły ma czapeczkę, ale i to nie zawsze. Śnieżynka czasami również ma pelerynkę. Nierzadko również ma czarny pas na biodrach. Na szczęście już bez doklejanego brzuszka – polecam –
Nabycie własnego kostiumu św.

Mikołaja może być trafioną inwestycją, gdyż zapewne posłuży on na wiele lat. Nie tylko może służyć komuś w pracy, ale również możemy dzięki przebraniu się rozpromienić własnego malca.