Święta Wielkanocne tuż tuż – akcesoria ozdoby

Wielkanoc tuż tuż. Najwyższa pora by pomyśleć o dekoracjach świątecznych i akcesoriach, przy pomocy których już po przekroczeniu progu nasi goście docenią wyjątkowy nastrój tych świąt.

dekoracje

Autor: www.kotlet.tv
Źródło: www.kotlet.tv

Świąteczną aranżację najlepiej zacząć od wytypowania kluczowej kolorystyki. Tradycyjnie nawiązuje ona do pory roku na zewnątrz – budzącej się po zimie natury, pachnących krzewów i tradycyjnych wiosennych kolorów. Z tego względu najczęściej powtarzającym się tematem jest właśnie wiosna. Przecież elementy, które pojawiają się w tym czasie w prawie każdym domu to na pewno żółciutkie kurczaki, zielona rzeżucha i wielobarwne pisanki, dopełnione nierzadko jasną barwą baranków.

Atmosfera Wielkiej Nocy sprawia, że powracamy do tradycji i zwracamy uwagę na przede wszystkim posiłek. Myśląc o naszych gościach staramy się stworzyć na ten czas nastrój dostosowany do okoliczności, co więcej dopracowujemy każdy szczegół aranżacji stołu. Świąteczny bieżnik, z klasą ułożone serwetki, błyszczące element zastawy i barwne, wiosenne kwiaty mogą przygotować niezwykle strojną kompozycję, mimo wszystko to klasyczna zastawa ma najważniejsze miejsce na pięknie udekorowanym, świątecznym stole.

Niepowtarzalne dodatki takie jak barwne nakrycia czy przepiękne kieliszki do jajek, zrównoważą tradycyjną surowość, dodając troszkę koloru. W jaki sposób możemy przybrać świąteczny stół? Rozwiązaniem będą wyjątkowe talerze do jajek, figurki (z baranek z masła) oraz pisanki. Dostępne w różnych fakturach wspaniale kontrastują z pozostałym udekorowaniem przestrzeni. W stylizacji kuchni można wykorzystać także wyjątkowe chorągiewki wielkanocne, które upięte w niebanalny sposób mogą stać się niepowtarzalnym detalem dekoracyjnym.

Pewne akcesoria potrafią sprawdzić się świetnie podczas świąt, ale również jako całoroczne dekoracje wnętrz bielsko biała stołu i pomieszczenia.

Zainteresowała Cię ta informacja? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – odkryj www (https://www.kamieniarstwo.pl/nasze-produkty/blaty-kwarcowe-konglomerat) a z pewnością poznasz mnóstwo ciekawych faktów.

Ceramiczne pojemniki na jajka, występujące we wszystkich odcieniach to idealne ozdoby na podtrzymanie fajnych pisanek, jak również praktyczny pomysł na codzienne przechowywanie jajek na półkach lodówki.