Wesele na Kaszubach

Dzika Zagroda

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

Jeśli teraz, podobnie jak wiele innych par, myślicie o wyborze wymarzonego miejsca na wesele warto postawić na nie banalną i efektowną scenerię i wybrać na wesele Kaszuby!Jestem pewna, że spodoba się Wam gospodarstwo agroturystyczne Dzika Zagroda i piękna sala weselna – pomysł na niezapomniane wrażenia z waszej uroczystości.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazy: Dzika Zagroda oraz agroturystyka kaszuby lub otwierając ten link bez problemuodnajdziecie witrynę gospodarstwa, gdzie natraficie na wiele ważnych

Sala weselna w Dzikiej Zagrodzie

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

informacji oraz będziecie mogli przeczytać opinie gości, którzy już skorzystali z gościny gospodarzy i poznali to urocze miejsce.

Piękna okolica, miejsce bez zgiełku zgiełku i hałasu, wyjątkowa atmosfera… klimat Kaszub bez wątpienia urzeknie każdego. Idealnym miejscem na tak szczególną uroczystość jest „Dzika Zagroda”. Za tą niebanalną nazwą tak naprawdę kryje się piękne gospodarstwo i pensjonat. Kaszuby to region gdzie zdecydowanie wypoczniecie i będziecie się doskonale bawić nie tylko Wy ale i wasi goście, którym bez wątpienia przypadnie do gustu propozycja spędzenia czasu poza hałaśliwym miastem!

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

W Dzikiej Zagrodzie czeka na Was piękna, staropolska sala bankietowa, Kaszuby słyną bowiem z oryginalnych, drewnianych wnętrz które tworzą idealną atmosferę na Waszą wyjątkową uroczystość.

Nie zwlekaj dłużej – kliknij tu – zobaczysz tam uwagi spod linku (https://dodatkicukiernicze.pl/pl/c/Brokaty-spozywcze/31) dotyczące tej kwestii, one także na pewno niezwykle Cię zainteresują.

Sala pomieściponad 80 gości a regionalne, staropolskie menu bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim gościom. Nie musicie również martwić się o noclegi Kaszuby i położona w ich regionie Dzika Zagroda są bardzo dobrze przygotowane na przyjęcie wielu gości. Pensjonat posiada specjalny apartament dla młodej pary oraz pokoje gościnne dla wszystkich uczestników weselnego przyjęcia.

Zobaczcie koniecznie na stronę Dzikiej Zagrody i wybierzcie niebanalne miejsce na Wasz wyjątkowy dzień!