Masz problem? Skorzystaj z pomocy specjalisty

Kiedy boli nas ząb, jak najszybciej umawiamy się na wizytę u dentysty. Złamanej ręki również nie próbujemy sami leczyć. Oddajemy się w ręce chirurga. Ze chorą duszą jest tak samo.

Jeśli nie kontrolujemy emocji, czujemy się przytłoczeniu domowymi obowiązkami a błahostki potrafią wyprowadzić nas z równowagi – jest to znak, że dzieje się coś niedobrego. A może popadaliśmy w depresję? Ciężko wstać z łóżka, wydaje się nam, że wszystko co robimy nie ma sensu? Albo właśnie teraz rozstaliśmy się z partnerem i nie umiemy sobie z tym zdarzeniem poradzić? Gdy czujemy, że sami nie poradzimy sobie z problemem – zdecydujmy się na konsultację psychologiczną, która pomoże nam odzyskać wewnętrzny spokój.

Marta Drażyńska - sprawdzona pomoc psychologiczna

Autor: kc7fys
Źródło: http://www.flickr.com

Zwykle w takich sytuacjach nie mamy pojęcia, na czym polega nasz problem, błądzimy po omacku. Psycholog pomoże nam określić nie tylko problem, z którym przyszło nam się zmierzyć, ale też uczucia, emocje, jakie nami targają. Na jakiej zasadzie przebiega wizyta? Zaczniemy od sformułowania na głos wszystkich swoich pretensji, żalów i niedogodności. Jedynie wtedy można zacząć budować od nowa. Od zrozumienia źródła cierpienia.

Psychoterapeuta pomoże zrozumieć sytuację w której się znaleźliśmy – zwłaszcza osobom przywykłym do wcześniejszej aktywności. Swój czas i całą uwagę skieruje ku naszej osobie. Dzięki spotkaniom, uzyskamy nową wiedzę, zrozumiemy swoje możliwości, motywy działań, uzyskamy wgląd w pragnienia, dowiemy się w jaki sposób nawiązywać i utrzymywać odpowiednie relacje z innymi ludźmi.

Fascynuje Cię omawiany materiał? Jeśli tak, to bez ociągania kliknij tu – ta nasza strona proponuje zbliżoną problematykę.

Pomoc psychologiczna Wrocław pomoże nam poradzić sobie z trudnościami i zwalczy dręczące objawy.

internet

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Gdzie szukać informacji o dobrym specjaliście? Najszybciej i najprościej za pośrednictwem internetu, wpisując w wyszukiwarce tekst pomoc psychologiczna Wrocław.
Rozpowszechniony jest stereotyp, iż do psychologa czy psychiatry udają się tylko osoby posiadające problemy natury psychicznej. To krzywdząca opinia, gdyż często w spotkaniach biorą udział osoby, które dobrze funkcjonują, jednak dążą do osobistego rozwoju i zwiększania już posiadanych umiejętności. Poszukują tylko bodźca do tego, aby zacząć żyć lepiej.