Która myjnia dezynfekator jest najlepsza? Co wybrać? Jakie cechy powinien posiadać taki sprzęt?

Aktualnie najbardziej nowatorski sprzęt to standard, z tego względu musimy inwestować w technologię, jaka gwarantuje najwyższą jakość. Zwłaszcza tyczy to się branż, w których niezwykle istotne są najbardziej nowoczesne technologie. Tak jest na pewno w dziedzinie sanitariów. Potrzeba naprawdę właściwego sprzętu, żeby nadążyć za normami i dzięki temu zapewnić najbardziej nowoczesną usługę. Która myjnia dezynfektor to oferuje? Prześledźmy ten temat na przykładzie Meiko Topline 20, który służy do dezynfekcji naczyń sanitarnych – utensyliów.

To naprawdę rewelacyjny, świetnie zaprojektowany produkt, faktycznie przyszłościowy, bo gwarantujący innowacyjną technologię mycia i dezynfekcji naczyń szpitalnych. Chociaż wygląd jest piękny, to nie jest to najbardziej istotne, gdyż to co najistotniejsze jest schowane w środku: rewolucyjne rozwiązania technologiczne. Jest tam nowy, niezwykle skuteczny system czyszczący, świetne rozwiązania techniczne wzbogacone oryginalnymi i innowacyjnymi komponentami. Wszystko to w pakiecie z nowym zintegrowanym panelem kontrolnym, który czyni pracę łatwiejszą. Jest przeznaczony do opróżniania, mycia oraz dezynfekcji, takich naczyń szpitalnych, jak pokrywki pojemników, kaczki szpitalne, szpitalne baseny, pojemniki na stolec, nerki szpitalne i pozostałe pojemniki na mocz. Jak działa taki sprzęt?

szpital

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Naczynia szpitalne, rzecz jasna, powinny być ustawione we właściwej pozycji, a to znaczy, że ich miejsce znajduje się na uchwycie znajdującym się na drzwiach komory myjącej. Kiedy zamkniemy drzwi zachodzi opróżnienie naczyń szpitalnych, natomiast przez dotknięcie odpowiedniego przycisku zaczynamy proces mycia (-> sprawdź dodatkowe informacje na Drzwi komory są całkowicie bezpiecznie zablokowane aż planowanego zakończenia cyklu mycia. W czasie każdego cyklu naczynia się w pierwszej kolejności opłukiwane zimną wodą, a później są myte w ciepłej wodzie.

Jeżeli czytasz prezentowany artykuł to oznacza, że wątek Cię bardzo zafascynował – wejdź na odnośnik do strony kroplówki witaminowe, a odnajdziesz równie atrakcyjne informacje.

Dysze są tak ustawione, iż mycie jest najbardziej niezawodne. Na końcu, już po myciu, naczynia są odpowiednio i dokładnie dezynfekowane. Termiczna dezynfekcja to działanie wysokich wartości temperatury we właściwym czasie.

Myjnie dezynfekatory TopLine z dezynfekcją termiczną mają system chłodzenia, który jest włączany w ostatniej fazie każdego programu. Pozwala to również na suszenie naczyń szpitalnych. Po zakończeniu danego programu, drzwi się odblokowują, a naczynia są gotowe żeby je używać (-> kliknij). To urządzenie z pewnością poprawi komfort pracy.