Organizacja urodzin dla najmłodszych w Warszawie

Dzieci szybko rosną i z niewielkich bobasów zaczynają się stawać świadomymi siebie przedszkolakami, uczniami szkoły podstawowej i tak dalej. Dobrzy rodzice chcą celebrować każdą rocznicę urodzin swoich dzieci. I dlatego bardzo chętnie, rzecz jasna w miarę swoich możliwości, organizują urodzinowe przyjęcia dla swych maluchów.

Dziecięce imprezy urodzinowe

Autor: Bolo de Caneca Confeitaria
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna nie funkcjonowały sale zabawowe dla kilkulatków albo salony gier i zabaw dla starszaków, w związku z czym urodzinowe zabawy każdorazowo miały miejsce w mieszkaniach i przeważnie w gronie rodzinnym. Można było zaprosić ciotki, wujków i kuzynostwo i przy domowych plackach zabawa szybko mijała.

Obecnie w każdym mieście działają bawialnie, w których można zorganizować urodzinową imprezę dla dzieciaka. Będą to na przykład baseny, sale zabaw czy ośrodki kulturalne, na przykład muzea tematyczne. W większości tych miejsc można znaleźć propozycje na urządzenie przyjęcia urodzinowego, lecz nawet jeżeli takich nie będzie, można zapytać menadżera, czy będzie możliwe przedstawienie takiej oferty indywidualnej. Oferta taka obejmuje poczęstunek który się składa zwykle z ciepłej przekąski, typu pizza czy udko z kurczaka, słodkich łakoci, przeważnie ciasteczek lub cukierków oraz soczków dla wszystkich uczestników.

W czasie jednej lub dwóch godzin zabawy maluchy będą miały możliwość skorzystania z rozrywek typowych dla danego miejsca. Jeżeli jest to hala hale magazynowe na wynajem basenowa, to imprezowicze będą się bawić pod okiem ratowników w wodzie, w przypadku muzeum odbywa się zwiedzanie wystaw, a w różnych bawialniach maluchy mogą wyskakać się do woli w basenach z kulkami albo będą mogły pobiegać w tunelach i na ściankach. Zabawa odbywa się pod opieką dorosłych lub prowadzi ją |doświadczony animator, umiejący pracować z dziećmi i mający gotowy animacyjny program na całe urodziny. Jak widać, rodzice dostają bardzo dużą propozycję miejsc, gdzie można organizować urodziny dla dzieci. Zwłaszcza stolica celuje w tego typu miejscach, głównie dlatego, że jest w niech spora ilość handlowych centrów i ośrodków głównie nastawionych na młodych odwiedzających. Żeby odpowiednio rozeznać się w propozycji takich imprez starczy wpisać w oknie wyszukiwarki słowa urodziny dla dzieci w Warszawie i dostaniemy długi wykaz adresów.