Wyszukany podarunek dla ukochanej- co wybrać?

Co kupić żonie lub dziewczynie na urodziny, z okazji rocznicy ślubu? Podobne dramatyczne pytania pojawiają sięna forach internetowych i w myślach przerażonych chłopaków. To interesujące zjawisko, tym bardziej, że katalog możliwości jest ogromny. Poniżej zawarty jest skrócony przewodnik prezentowy dla facetów, zawierający wymarzone upominki dla kobiet to wciąż tajemnica.

zakochani

Autor: you me
Źródło: http://www.flickr.com
Kobietami rządzą uczucia, więc trafi w ich gust wszystko to, co będzie kojarzyć się z rodziną, bliskimi, przyjaciółmi i unikalnymi chwilami, spędzonymi razem z Tobą. Jaki prezent będzie tym najbardziej magicznym? Można przypuszczać, że taki którego byś sam nigdy nie wybrał.

Warto wziąć pod uwagę, że kobiety nie cierpią prezentów praktycznych. Są oczywiście od tej zasady wyjątki, ale nieliczne i potwierdzające regułę.

Publikacja, którą w tym momencie czytasz to nieszablonowe źródło informacji, jednak jeżeli szukasz innych tego rodzaju materiałów, to kliknij odnośnik.

Więc jeśli planujesz kupić jej malakser, blender, garnek lub kapcie, lepiej, dla świętego spokoju zrezygnuj z tej idei. Wybierz coś zupełnie niepotrzebnego, czego zazwyczaj sama sobie nie kupuje (sprawdź tutaj: Dla przykładu: bilet do teatru, kina, opery, na wernisaż, zaproszenie na uroczystą kolację przy świecach, a jeśli dobrze znasz jej rozmiar – sukienkę, bieliznę, czy seksowny szlafroczek.
Normą jest również, że niemal każda kobieta kocha buty i najchętniej miałaby nieograniczoną ilość par, na każdą okazję. Dlatego też następna para szpilek i to jeszcze dobrej marki, sprawi kobiecie na pewno wiele szczęścia.

Co oprócz butów kupić? Twoja żona lub dziewczyna z pewnością jest uzależniona albo od torebek, albo od kosmetyków, albo od biżuterii. Łatwo się zorientujesz co przeważa w jej szafie. Kobiety obok podarunku, który pozwoli im polepszyć swój wygląd lubią prezenty, które je ozdobią. Wybór ładnego pierścionka czy naszyjnika doda kobiecie klasy (więcej porad tutaj). Dobrze dobrana i elegancka biżuteria to zdecydowanie doskonały pomysł na prezent na każda okazję.

Zobacz ten użyteczny portal – prezentuje on podobną problematykę i z pewnością też Cię zaabsorbuje. Nie czekaj zatem i kliknij tutaj!

biżuteria perłowa

Autor: diva
Źródło: diva
Przed zakupem dobrze zorientować jaki gatunek biżuterii preferuje przyszła właścicielka. Dla mało poinformowanych istnieje jeszcze komfortowe rozwiązanie- można kupić klasykę, np. biżuterię z pereł, która z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie. Pośród biżuterii tego typu najczęściej wybierane są: kolia z pereł oraz kolczyki z perły – kolczyki perły Gemlord. Obok pereł można wybrać naszyjniki, pierścionku, bądź kolczyki wykonane z bardzo popularnego ostatnio białego złota.