Niespotykane pomysły na podarek jak np. skok ze spadochronem, jako zabezpieczenie obdarowania niekonwencjonalnym upominkiem

Kto z nas szuka niespotykanego projektu na nietypowy upominek dla bliskiej osoby. Chcemy by podarunek był nieprzeciętny i na bardzo długo utkwił w pamięci. Taki prezent, to kwestia niezwykle indywidualna i na którą wpływ ma wiele aspektów.

Wiek, co się lubi, a czego nie, czego dawno się nie robiło, jakie są marzenia.

Podoba Ci się taki wpis? Jeśli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej tu – ta witryna też na pewno wpadnie Ci w oko!

należy zadbać by uroczystość była nie

Auto terenowe

Autor: DigitalRalph
Źródło: http://www.flickr.com

tylko ewentualnością do kupienia kwiatków, ale do faktycznej refleksji i uczynienia drugiej personie uciechy, następującej z tego, że się drugą osobę zna. Dobrze nabywać spersonalizowane upominki. Takim oryginalnym prezentem może być skok ze spadochronem.

Skoki ze spadochronem są pojmowane jako niebezpieczny i żądający odpowiedniego przygotowania sport. Naprawdę droga do indywidualnego szybowania w przestworzach nie jest ani skomplikowana, ani długa. Nie jest to również zabawa wyjątkowo niebezpieczna. Wyzwaniem są przede wszystkim pieniądze i pokonanie strachu.

Spadochroniarz

Autor: Photographer Sergy
Źródło: http://www.flickr.com

Zainteresowanie owym sportem rośnie. Szkoły nie wyrabiają się z obfitością słuchaczy ale wynika to z konieczności odrębnego podejścia do szkolenia. Zespoły są kilkuosobowe, tak by szkolący mógł zająć się poszczególnym kursantem z osobna.

Kolejnym oryginalnym prezentem jest Off road.

Nie ociągaj się! Jeżeli zaciekawiły Cię zawarte tu informacje, to na pewno bieżąca notka na ów temat też Cię zwabi. Przeczytaj artykuł o tym zagadnieniu.

Off road (pisane też: offroad, off road) (z ang. poza drogą) jest to sport motorowy polegający na jeżdżeniu specjalnie przygotowanym autem (samochodem terenowym) po nieutwardzonych drogach. W zależności od terytorium, po którym się jeździ wyróżnia się kilka odmian off-roadu: Off road przeprawowy, gdzie fragmenty tras danego rajdu lub imprezy podzielone na paręnaście klas (w zależności od specyfiki terenu oraz auta które ma brać udział w przejeżdżaniu danej trasy): turystyczna, sport, adventure, extreme. Jeśli obdarowywana osoba nie lubi poruszać się utartymi szlakami a wydeptane ścieżki nie są dla Niego to jest to jak najbardziej odpowiedni podarek.

Następnym wyjątkowym prezentem jest kitesurfing (także kiteboarding) – zobacz Jest to sport wodny, rodzaj surfingu, technicznie zbliżony do windsurfingu, jednak różni się troszkę w sposobie prowadzenia deski. Prowadzi się ją tak jak w czasie jazdy na fali, na krawędzi (podobnie do snowboardu), w windsurfingu jednakże deska prowadzona jest płasko. Od tego ostatniego różni się też konstrukcją pędnika. Tu używana jest rodzaj latawca trzymanego przez żeglującego kitesurfera w znacznej odległości, na barze przypiętym do trapezu (uprzęży) zakładanego przez kitesurfera. Sport ten uprawiany jest również na akwenach słodkowodnych jak i morskich. Prezenty nienamacalne i nieoczywiste sprawią radość każdemu, niezależnie od wieku. Znakomicie wpisują się w potrzeby współczesnego mężczyzny, który bardziej zapamięta określone przeżycie, aniżeli konkretną rzecz, bez względu na to, jak droga ona będzie. Sprawdź kurs kitesurfingu na półwyspie Helskim – kurs kitesurfingu na helu.

Wybierając upominek dla męża lepiej dać ponieść się wyobraźni i puścić wodze fantazji. W miejsce prezentów namacalnych, lepiej jest wybierać coś niebanalnego, co nie będzie miało możliwości pokryć się kurzem.