skończ z papierosami dzięki e-papierosom

Ludzie mają wiele skłonności, jedną z nich jest uleganie nałogom. Jedni piją zbyt wiele alkoholu inny codziennie zatruwają się papierosami. Aktualnie jednak istnieją rozwiązania, dzięki którym dzięki silnej woli i systematyczności można rzucić chociażby palenie. Jest nim elektroniczny papieros.

W celu pozbycia się danego nałogu ważne jest, by pacjent przestrzegał narzuconych procedur i był jak najdłużej systematyczny.

Żeby zgłębić informacje na przedstawiany temat, to najpierw poznaj pozostałe dane na to zagadnienie – wszystko przeczytaj w witrynie (http://www.introwertus.pl/kontakt/).

Jest to ważne tak samo przy terapiach, jak i jeśli chodzi o takie rozwiązanie jak e-papierosy. Jak one działają? Tego rodzaju produkty posiadają liquid, który z kolei zawiera nikotynę, jednakże w znacznie mniejszej ilości niż standardowy papieros. E-papieros składa się również z ustnika, który zawiera wspomniany liquid. Płyn ten jest podgrzewany, przechodzi w stan lotny i może być wdychany. Nie zachodzi tu jednak żaden proces spalania, dlatego podczas używania e-papierosy, szkodliwe substancje praktycznie nie są wydalane do otoczenia.

papieros

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com

E-papieros nie jest także skomplikowany w obsłudze, należy tylko cyklicznie napełniać płyn oraz doładowywać akumulatorek, za pomocą którego e-papieros działa.
Elektroniczne papierosy to łatwe i zdrowsze rozwiązanie niż palenie typowych papierosów. Dzięki niewielkiej dawce nikotyny palacz ma z nią kontakt, jednak stopniowo może zmniejszać jej zawartość, tak, że z czasem okazuje się, że nie jest mu już potrzebne palenie papierosów. Terapia przeprowadzana w ten sposób jest zatem przyjazna tak dla palacz, jak i środowiska. Palący ma ogromne szanse na rzucenie palenia, bowiem z jednej strony łatwiej mu przez dostępność nikotyny, a z drugiej może sam decydować, kiedy i z jakim natężeniem zmniejszać jej ilość w e-papierosie. Dodatkowo może palić w większej liczbie miejsc, niż ma to miejsce w przypadku palenia typowych papierosów.

Następną zaletą tego rodzaju rozwiązania jest tani koszt. Zważywszy, że niektórzy spalają co najmniej paczkę na dzień, w obliczu całego miesiąca daje to faktycznie pory koszt. W trakcie ich palenia trzeba wymieniać jedynie liquid, co jest dużo mniej kosztowne niż kupienie kolejnej paczki. Warto zatem rozważyć tego rodzaju rozwiązanie.