Kilka przydatnych informacji na temat operacji plastycznej pochwy, sposobów jej wykonywania i zaleceniach po wykonaniu.

Panie we współczesnych czasach są coraz bardziej świadome swoich potrzeb, również będzie to też dotyczyć sfery związanej z seksem. Po pierwsze chcą z niego czerpać satysfakcję, same bardzo dobrze wiedzą czego od niego chcą i chętnie się o to starają.

operacja plastyczna pochwy

Autor: hisa fujimoto
Źródło: http://www.flickr.com
A bardzo przydatna w czerpaniu rozkoszy jest waginoplastyka, czyli plastyka pochwy – w serwisie cichoń, który w tamtym miejscu odnajdziesz, również jest coś wartościowego!

W naszych szpitalach podczas porodu rutynowo nacina się krocze, co powoduje rozciąganie tkanek i w efekcie spore ograniczenie przyjemności z seksu. Po wykonaniu waginoplastyki zdecydowana większość pacjentek jest zdania, że ich seksualne pożycie stało się dużo lepsze w porównaniu z tym, co było wcześniej.

Typowa nasza strona internetowa nie będzie zabiegiem o dużym stopniu skomplikowania i wymagającym jakiś specjalnych przygotowań. Przeważnie jest ona wykonywana przed ginekologa, ze względu na swoje doświadczenie takie osoby posiadają odpowiednie kompetencje.

To zagadnienie wydaje się dla Ciebie interesujące? To przejrzyj również pokrewne wątki, posiadające równie wciągające dane na omawiany temat.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, więc konieczne jest przeprowadzenie przed nim odpowiednich badań mających potwierdzić odpowiedni stan zdrowia. Podczas zabiegu lekarz nacina powierzchnię tylnej ścianki pochwy, po czym pozbywa się nadmiarowych tkanek i wszystko z powrotem zszywa.

Przez następne dwa miesiące następuje powrót do pełnej formy, i w tym czasie należy się powstrzymać od kontaktów seksualnych. Zdecydowana większość kobiet, które podjęły decyzję o wykonaniu waginoplastyki bardzo sobie później chwali jej efekty.