W jaki sposób wybrać najlepszą szkołę rodzenia?

Wybór dobrej szkoły rodzenia spędza sen z powiek niejednej matce. Wyselekcjonować prywatną czy bezpłatną, chodzić z współmałżonkiem czy lepiej zabrać ze sobą najlepszą kumpelę.

Od czego rozpocząć dociekania?
dziecko

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim najpierw popytaj przyjaciół oraz krewnych. Może jakaś znajoma albo kuzynka chodziła już na podobny kurs a także może Ci polecić daną szkołę rodzenia. Jeżeli nie, spróbuj spytać się swego medyka prowadzącego ciążę bądź poszukaj informacji w necie. Dowiedz się, co proponują poszczególne położne w Twojej miejscowości, Gdyni, Gdańsku czy Sopocie na własnych stronach www . Odkryjesz tam szczegółową ofertę, cennik jak też plan zajęć. Każda rodzicielka jest inna oraz każda ma odmienne oczekiwania. Na zajęcia możesz przyjść z małżonkiem, matką, babunią, kumpelą, sąsiadką bądź samemu, jeśli nie potrzebujemy asysty. Nakłaniam jednakże do zabrania osoby asystującej, zwłaszcza jeżeli decydujemy się na rodzinny poród. Wbij w przeglądarkę: szkoła rodzenia Trójmiasto ażeby znaleźć szkołę w swojej okolicy.

Kiedy najodpowiedniej iść na kurs do szkoły rodzenia? Gros przyszłych matek zaczyna uczęszczać do szkoły rodzenia pomiędzy 24-27 tyg. ciąży, bo tak zalecają lekarze, lecz nie jest to dewizą. Jeżeli rozpoczniesz kurs (zalecamy tą stronę) po pewnym czasie, nic się nie stanie. W jaki sposób wyglądają zajęcia ? Kurs trwa 10 tygodni. Zajęcia odbywają się raz na tydzień i trwają w przybliżeniu dwóch godzin w tym półtorej godziny teorii i pół godziny ćwiczeń.

Rzecz jasna możliwości jest mnóstwo. Wszelka szkoła rodzenia posiada własny plan . Ażeby znaleźć szkołę rodzenia w swej miejscowości poszukuj ogłoszenia szkoła rodzenia Sopot.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>