Niemal wszystkie informacje, które chciałbyś dostać na temat przeszczepu włosów

Przeszczep włosów jeszcze parę lat temu było przysłowiowym tematem tabu i praktycznie nikt nie przyznawał się powszechnie do przeprowadzania tego rodzaju zabiegów. W dzisiejszych czasach na szczęście przeszczepianie włosów coraz częściej traktowane jest jako normalny zabieg, więc zdecydowanie nie masz się czego obawiać.

Na dodatek nowoczesne metody pozwalają na efektywne przeszczepianie włosów bez konieczności zbytniego ingerowania w kondycję włosów.
landszaft - zdrowie

Autor: Simon James
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne sposoby przeszczepienia włosów
Obecnie wielką popularność zdobywa między innymi przeszczep włosów FUE. Jest to najnowsza metoda, która polega w skrócie na przeszczepianiu włosów z partii głowy, gdzie znajdują się w znaczniejszej ilości. Jeśli zabiegu dokona się w odpowiedni sposób, wówczas na pewno nie istnieje właściwie najmniejsze ryzyko zaistnienia jakichkolwiek kłopotów.

Jeżeli interesuje Cię to zagadnienie, to odsyłam do strony www (https://asterion.com.pl/terapie-kregoslupa/), ponieważ odnajdziesz w tamtym miejscu dużo interesujących Cię tematów, które są tam opisane.

Transplantacja włosów FUE to nowatorski zabieg, który zezwala na równoczesne przeszczepienie w czasie jednej sesji aż trzech tysięcy mieszków włosowych! Dzięki temu w większości przypadków do właściwie całkowitego zlikwidowania pierwszych oznak łysienia wystarcza jedynie jedna sesja, zaś również w wypadku znacznej łysiny również seria kilku zabiegów, która zdecydowanie nie obciąży zbytnio Twojego portfela.

Inne metody
Niestety FUE nie zawsze może być stosowane – jeżeli w Twoim wypadku jest to niedopuszczalne, nie powinieneś tracić nadziei – oczywiście jest jakiś sposób (kliknij tutaj).

Przykładowo transplantacja włosów może zostać przeprowadzona również z włosów znajdujących się na innych częściach ciała – na dodatek zawsze możesz zdecydować się na przeszczepienie włosów z innego źródła, przykładowo nawet sztucznych włosów.