Rzucenie uporczywego nałogu, jakim jest palenie fajek

Suma summarum jeszcze całkiem niedawno po wejściu do różnych budynków publicznych można było wyczuć specyficzny papierosowy zapach. Choć dla mnóstwa osób był to raczej zapach dość odpychający, to w większości miejsc publicznych można było bez kłopotu palić.

Ale czasy są zupełnie inne i już palić w każdym miejscu nie możemy. Dlatego mnóstwo osób przerzuciło się z normalnych papierosów na najlepsze e papierosy. Dla niektórych jest to przechodzenie z jednego nałogu w kolejny, ale dla wielu e-papierosy są rzeczywiście genialnym rozwiązaniem, bo przecież nie są tak szkodliwe jak normalne papierosy. Tak, więc ludzie muzą sprawdzić, które z e-papierosów dla nich są najfajniejsze, kupują różnego typu smaki do e-papierosów, bo wtedy palą zupełnie inne papierosy niż można było sobie pozwolić wybierając standardowego dymka.

e-papieros

Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym mnóstwo ludzi na początek przechodzi na e-papierosy a później rzuca w ogóle palenie.zobacz tu wampirzy lifting wampirzy liftingJak wiadomo nie ma tu reguły, bo każdy człowiek jest inny. Jednak, jeśli nie chcemy mieć w naszych czasach kłopotu dotyczącego palenia w miejscach publicznych, to powinniśmy śmiało wziąć pod uwagę, to, żeby przejść na najlepsze e papierosy i cieszyć się z tego, że możemy palić znowu wszędzie nie ryzykując, że będzie się wyproszonym, czy też, że otrzyma się mandat.

Współczesne e-papierosy

Każdy z nas wie, jak funkcjonuje obecny wolny rynek, gdy coś się sprzedaje to robi się kolejne, ulepszone wersje, by ludzie mogli nabyć kolejne, lepsze produkty. I tak również dokładnie jest, kiedy mowa o e papierosach.

e-papieros

Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś, gdy , gdy na rynku pojawiał się e-papieros, to składał się z trzech części, a teraz składa się z dwóch, to znaczy z akumulatora i clearomizera. Jeżeli chodzi o clearomizery to przez ten element papierosy więcej kosztują, ale są po prostu lepsze przez, co można je dłużej użytkować .

Oczywiście i tak czas „palenia” jednego e-papierosa jest o wiele dłuższy niż gdybyśmy kupili nawet kilkanaście paczek zwykłych fajek i w dodatku, mimo że cena jednorazowo jest wyższa, to w przeciągu kilkunastu dni nam się to zwróci, bo jeżeli kupowalibyśmy normalnie fajki, to byłoby drożej, to jednak należy mieć na uwadze, że bez względu na to, jak ten e-papieros będzie zrobiony, czy z dwóch czy z trzech elementów, to wciąż jest to pewnego typu nałóg.