Zespół rozluźnienia pochwy i w jaki sposób sobie z nim poradzić

Zespół rozluźnienia pochwy stanowi dla wielkiej ilości kobiet ogromnie duży problem w kontaktach erotycznych. Kobieta staje się bardziej skrępowana a także znacznie spada jej satysfakcja z życia erotycznego. Jak możesz leczyć rozluźnioną pochwę oraz przywrócić jej pierwotne cechy? Najlepszą i najbardziej efektywną metodą jest obkurczanie pochwy laserem. Takie obkurczanie pochwy to najnowsze osiągnięcie medycyny. Ta metoda zastępuje w zupełności dotychczasowe klasyczne zabiegi chirurgiczne.

gabinet ginekologiczny

Autor: Agência de Notícias do Acre
Źródło: http://www.flickr.com
Zastosowanie lasera w obkurczaniu pochwy przynosi gwarancję przeprowadzenia zabiegu w sposób precyzyjny, bezbolesny.

Jeżeli chcesz poznać omawianą kwestię bardziej, wejdź na ten odnośnik, ponieważ odnajdziesz więcej porad w witrynie (https://wola.centrumdemed.pl/oferta/implanty-zebow/), którą Ci sugerujemy.

obkurczanie pochwy śląsk umożliwia szybkie gojenie tkanek, bardzo prędki proces zdrowienia, do powszednich obowiązków wracasz bezzwłocznie a powrót do aktywności erotycznej możliwy jest już po miesiącu. Jakie są wskazania do zabiegu obkurczania pochwy tym sposobem? Spadek napięcia pochwy jak też jej poluzowanie spowodowane licznymi porodami, czasem menopauzy, zmianami powiązanymi z procesem starzenia się oraz redukcją poziomu żeńskich hormonów.W jaki sposób wykonuje się tenże zabieg – Zobacz: http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/mezoterapia-wroclaw/? Podczas zabiegu stosujemy monalisa touch, który oddziałuje na ścianki od środka pochwy. Na skutek zastosowania lasera MonaLisa Touch dochodzi do tak zwanego nieablacyjnego napięcia pochwy. W efekcie dochodzi do powiększenia naprężenia tkanek zaś błona śluzowa pochwy robi się bardziej elastyczna. Doznania w trakcie stosunku płciowego ulegają ogromnej poprawie – tak u pacjentki jak też u jej małżonka. Polepsza się jakość i komfort życia. Najważniejsze, że zabieg zapobiega również możliwości pojawienia się nietrzymania moczu. Jak wiele zabiegów musimy wykonać? Wszystko zależy od stopnia naciągnięcia tkanek pochwy, liczba porodów, wieku pacjentki. W większości przypadków starczy realizacja tylko jednego zabiegu. W wypadku potrzeby zabieg można ponowić po miesiącu.

kobieta

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu laserowego obkurczania pochwy? Głównie infekcje w obszarze narządu rodnego. Przed zabiegiem powinniśmy się przebadać ginekologicznie oraz wyleczyć ewentualne infekcje pochwy. Po zabiegu : Można wrócić do swoich codziennych obowiązków od zaraz. Zalecana wstrzemięźliwość seksualna przez okres jednego miesiąca po zabiegu.