Jak najkorzystniej zwiększyć biust? Tak ażeby było zdrowo i w pełni bezpiecznie, a jednocześnie efektywnie? Jest na to sposób

Marzysz o idealnym biuście, ale nie planujesz implantów? Jest na to sposób! Możesz swój biust zwiększyć tłuszczem. Brzmi to zaskakująco, lecz to faktycznie świetna metoda. Piersi po takim zabiegu prezentują się naturalnie, co najważniejsze nie mają w sobie protezy silikonowej (jaka może mieć związek z różnorodnymi kłopotami zdrowotnymi).

Tego rodzaju zabieg powiększania biustu tłuszczem zachodzi w dwóch etapach. Pierwszy z nich to liposukcja, czyli pobranie tłuszczu i jego przygotowanie. Kolejny etap to wielowarstwowe przeszczepienie tłuszczu do piersi. Zabieg robi się w znieczuleniu ogólnym. To wtedy pobiera się potrzebną ilość tłuszczu z różnorodnych miejsc, np. z brzucha czy ud.

Jeśli ten tekst pochłonął Cię zupełnie, to sprawdź także odmienny oryginalny artykuł (http://www.reha-kompleks.pl/cennik/), który zapewne ma podobnie absorbujące dane.

Po zdobyciu tego materiału tworzy się właściwą substancję, w której trzeba oddzielić bezużyteczne, płynne frakcje. W dalszej kolejności przez drobne nakłucia, dosyć cienkimi kaniulami podaje się tłuszcz. Wykonuje się to cienkimi pasmami, między skórą a gruczołem. Podaje się też pod gruczoł piersiowy, przykładowo do mięśnia piersiowego, a także wokół piersi.

biust

Autor: Ava
Źródło: http://www.jagna.pl

Dzięki takiemu zabiegowi można uzyskać jędrne oraz większy biust. Co interesujące, dzięki liposukcji można pozbyć się niezbyt lubianych fałd, czy to na brzuchu czy w okolicach ud . Bardzo ważne jednakowoż, aby pamiętać, iż przeszczepiony tłuszcz to żywa tkanka, więc jak ma przetrwać w nowym miejscu to zabieg musi być zrobiony bardzo dokładnie, a materiał musi być pobrany w odpowiedniej ilości. Zbytnio wielka ilość tłuszczu może spowodować, że jego nadmiar może się nie zagoić. Doświadczony chirurg, jak powiększanie biustu tłuszczem Wrocław, jest w stanie zdefiniować to przed zabiegiem dobierając właściwą ilość tłuszczu, który może użyć do przeszczepienia piersi pacjentki.

Powiększanie piersi własnym tłuszczem to zabieg niemal perfekcyjny, a to dlatego, że piersi wyglądają w pełni naturalnie. Co równie ważne, nie mają w sobie implantu, zaś rezultat tego zabiegu jest całkowicie zadowalający dla zdecydowanej większości pacjentek. Dodatkowo, liposukcja wyszczupla sylwetkę, co jest istotne dla wielu kobiet. Pamiętajmy jednakowoż, jak pragniemy stosunkowo duży biust to powinniśmy przeprowadzić parę zabiegów. Etap rekonwalescencji po zabiegu nie jest zbyt długi, jest jednocześnie mało bolesny.