Jakim sposobem funkcjonalnie i bez szwanku brać sterydy?

Sterydy są środkiem często użytkowanym przez kulturystów czy sportowców. Na rynku możemy odkryć wiele rodzajów sterydów, jednakże najważniejszym z nich jest testosteron. To właśnie na jego podstawie zaistniało mnogość środków i substancji, które pomagają w budowie mięśni i masy.

siłownia - ćwiczenia

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z zazwyczaj używanych testosteronów jest testosteron enantat.

Kliknij ten odsyłacz oraz zobacz więcej stomatolog dziecięcy warszawa wilanów bardziej precyzyjnych danych odnoszących się do analizowanego tu artykułu. Z pewnością jest on bardzo emocjonujący.

Jest ona nadzwyczaj silnym i aktywnym środkiem, chociaż żeby używać go bezpiecznie powinno się przestrzegać kilku niezwykle ważnych zasad, bowiem jego nieodpowiednie zastosowanie zdoła sprawić rozliczne skutki uboczne, takie jak nadmierne owłosienie, trądzik albo ginekomastia, którą ukazuje się nieprzyjemnym świerzbieniem i nawet bólem w okolicach sutków. Jednak tych bolesnych skutków ubocznych wolno oczywiście uniknąć.

Poleca się stosowanie testosteronu enantat w najwyższym stopniu dwa razy w tygodniu, gdyż dzięki temu można bez trudu monitorować jego stężenie w krwi. Standardowa dawka, którą można przyjmować to około 250mg do 10000mg. Dawka ta spowoduje bezpieczny wzrost masy mięśniowej oraz jednocześnie będzie bezpieczna.Innym nieraz wykorzystywanym testosteronem jest testosteron cypionat, jaki w porównaniu z enantatem dodaje więcej energii. Ze względu na lekko większą retencję wody stosowanie cypionatu zezwala na pozyskanie masy mięśniowej lepszej jakości.

siłownia

Autor: Varevo Designs
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna on również zdoła uczynić liczne skutki uboczne, wskutek tego niewątpliwie nie powinno się przekraczać polecanej przez producenta dawki. Należy stosować go wiernie z jego przeznaczeniem i w dokładnie ustalonej ilości.

Stosowna dawka cypionatu to 250mg do 800mg i nie wypada jej przekraczać, bowiem przyjmowanie większej dawki zdoła powodować spore skutki boczne. Środek ten nie jest również rekomendowany kobietom, wobec tego Panie biorące sterydy muszą zdecydować się na branie innego rodzaju specyfiku. Dzięki wyśmienitej ilości sterydów i nie przekraczania polecanej dawki można czuć się bezpiecznie a jednocześnie dostrzegać wystarczające efekty w przyroście masy czy mięśni.