Podstawowe wiadomości na temat magicznego miejsca na ciele kobiety, metoda na powiększenie punktu G.

Satysfakcja z seksualnego życia może być uzależniona od ogromnej ilości różnych czynników, które mają wpływ na to, w jaki sposób panie czują bodźce i na nie reagują. Jednym z ważniejszych jest magiczny punkt G, uważany za jedno z najbardziej wrażliwych miejsc na kobiecych ciałach.

gabinet ginekologiczny

Autor: Agência de Notícias do Acre
Źródło: http://www.flickr.com
Dookoła tego miejsca przez wiele lat powstało mnóstwo legend oraz mitów, wiele osób wręcz twierdzi że on nie istnieje, i faktycznie po dziś dzień pośród lekarzy trwają spory o to, gdzie on się dokładnie znajduje.

Czujesz, że nasz artykuł jest interesujący, ale musisz mieć kilka dodatkowych wątków. Nie zwlekaj – wejdź w poniższy link i kliknij po źródło (https://www.hospicjumkatowice.pl/opieka/jak-zglosic-chorego.html).

Większość jest zdania, że punkt ten zlokalizowany jest na początku pochwy, niecałe pięć centymetrów od wejścia i ma wielkość niedużego guzika.

Jest on bardzo dobrze unerwiony, gdyż tam właśnie spotykają się połączenia nerwów czuciowych, dlatego też jego odpowiednia stymulacja doprowadzić może do orgazmu. Niestety aż tak dobrze nie będzie u wszystkich kobiet, bo wówczas raczej nie byłoby tak wielu kłopotów z osiągnięciem satysfakcji w łóżku, znajdują się jednak sposoby na to, żeby po pierwsze umieć go odpowiednio stymulować, a oprócz tego zwiększyć jeśli będzie taka potrzeba.

Jednym z coraz popularniejszych obecnie zabiegów, który wykonuje coraz więcej kobiet pragnących czerpać odpowiednio dużo przyjemności ze współżycia, jest powiększenie punktu g (polecana strona). Ten właśnie zabieg jest zwłaszcza zalecany kobietom, jakie mają problemy z uzyskaniem orgazmu lub nie czują wszystkiego tak jak by pragnęły. W największym skrócie polega on na wstrzyknięciu w jedną ze ścianek pochwy niedużej ilości wypełniającej tkankę substancji.

zabieg chirurgiczny

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej oparta ona będzie na kwasie hialuronowym, ale czasami wykorzystuje się kolagen lub też otrzymany z ciała kobiety naturalny tłuszcz. W wyniku takiego zabiegu ta właśnie ścianka pochwy jest wyeksponowana i przez to znacznie bardziej wrażliwa na stymulację. Wszystko odbywa się w miejscowej narkozie i trwa niewiele ponad kwadrans, i już po paru godzinach można spróbować jakie efekty przyniósł. Cena takiego zabiegu wynosi około półtora tysiąca złotych, a jego rezultaty utrzymują się nawet do dwóch lat, po tym czasie należy go powtórzyć.