których nie powinno zabraknąć w wyprawce dla maluszka

Kiedy spodziewamy się dziecka trzeba zadbać o kompletną wyprawkę, w której nie może zabraknąć ubrań, kosmetyków, przyborów pielęgnacyjnych potrzebnych maluchowi. Poza standardowymi punktami takimi jak śpioszki, kremy, pieluchy i wanienka, warto także wzbogacić wyprawę o inne gadżety, które zapewnią dziecku właściwy poziom bezpieczeństwa oraz higieny.

sklep z zabawkami

Autor: Dafi
Źródło: Dafi
Na jakie produkty warto zwrócić uwagę?.
Chłopczyk

Autor: Debbie Hallsworth
Źródło: http://www.flickr.com

Odpowiednia higiena jest bardzo istotna dla zdrowia dzieciątka, zwłaszcza w pierwszych miesiącach jego życia. Szczególną dbałością należy wykazać się w przygotowywaniu posiłków. Woreczki do sterylizacji to prosty sposób na wyeliminowanie zarazków i bakterii. Woreczki do sterylizacji, które wkłada się do kuchenki mikrofalowej doskonale zastępują tradycyjne sterylizatory. Sprawdzają się w sterylizacji butelek, smoczków, a nawet laktatorów oraz wielu innych produktów dla niemowląt. Taki woreczek można wykorzystać 20 krotnie. Niewielkie wymiary pozwalają na łatwe przechowywanie i bezproblemowe stosowanie również poza mieszkaniem. Ponadto zestaw woreczków kosztuje mniej niż elektryczny sterylizator.
woreczki do sterylizacji

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Dla zdrowia oraz właściwego rozwoju dziecka ważna jest nie tylko czystość butelek, lecz także właściwy dobór smoczków. Tu z pomocą przychodzą smoczki do butelek Tommee Tippee. Wyjątkowe smoczki do butelek Tommee Tippee to między innymi seria Closer to Nature, która opracowana została we współpracy z ekspertami w dziedzinie laktacji, tak by smoczki naśladowały miękkość piersi matki oraz naturalną elastyczność. Tego typu smoczki będą idealne, kiedy matka chce łączyć karmienie piersią oraz butelką. Ponadto idealna prędkość przepływu mleka chroni przed zakrztuszeniem. Marka Tommee Tippee oferuje także szeroki wybór smoczków uspokajających, a także kubeczków dla starszych dzieci.

Uwagę zwraca także propozycja pojemników na pieluchy. Pojemniki wyposażone są we wkłady, które za sprawą wielowarstwowej folii zatrzymują brzydki zapach oraz zabijają zarazki. To higieniczny sposób na utylizację zużytych pieluch.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,