Promienny uśmiech i zdrowe zęby dodadzą urody każdej kobiecie.

Jednym z najważniejszych elementów a także cech, mających wpływ na naszą urodę i również wygląd, jest śnieżnobiały uśmiech. Niektórzy są szczęściarzami i mają taki uśmiech niemalże „w prezencie” w genach, inni jednak niestety muszą ratować się leczeniem u stomatologa.

Chcąc posiadać gustowny uśmiech, na początku powinniśmy mieć

uśmiechnięta dziewczynka

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com

zęby zdrowe. Przed wykonaniem wszelakich zabiegów stomatologicznych czy założenia aparatu ortodontycznego, należy więc wszystkie zęby zaleczyć. W tym celu powinniśmy oczywiście znaleźć polecanego stomatologa. Jeżeli o to chodzi, to dobry dentysta kraków, Warszawa czy niemal każde inne mniejsze a także większe miasto zawiera w swojej „ofercie”. Najlepiej oczywiście mieć tego stomatologa z rekomendacji, do jakiego chodzi przykładowo ktoś z naszej rodziny, bliskich lub znajomych. Lecz jeżeli nikt danego stomatologa nie poleca, możemy go poszukać przykładowo w sieci czy lokalnej gazecie.

Jak napisano powyżej, przed zabiegami stomatologii estetycznej trzeba mieć na uwadze zdrowie zębów, przykładowo pouzupełniać ubytki bądź wykonać leczenie kanałowe kraków. Zapewne niejeden stomatolog stwierdzi, że dopiero będziemy mieli zdrowe i również zaleczone zęby, możemy myśleć o korygowaniu ich wyglądu.

A w jaki sposób możemy naprawić ich

zęby

Autor: Partha S. Sahana
Źródło: http://www.flickr.com

wygląd? Najpopularniejszą i również często wybieraną przez pacjentów metodą jest korygowanie zębów aparatem ortodontycznym. W ten sposób można skorygować zarazem zęby mosty stomatologiczne górne, i również te na dole. Aparat taki musi być noszony zazwyczaj kilka lat, żeby zaszły zmiany i zachowały się. Dlatego najlepiej już dziś poszukać lekarza takiego jak ortodonta kraków , ażeby jak najszybciej umówić się na wizytę oraz zacząć leczenie.

W jaki inny sposób możemy skorygować wygląd zębów? Dość popularne są również tzw. licówki, czyli elementy przypominające wygląd prawdziwych zębów, będące naklejane na rzeczywiste zęby. Coraz powszechniejsze stają się także implanty, zamocowane w dziąsłach, na miejsce wyrwanych albo utraconych zębów.

Jak widać, sposobów na poprawę wyglądu uzębienia jest sporo. Nie zapominajmy jednak, że im szybciej będziemy działać w kierunku poprawy stanu a także wyglądu naszego uzębienia, tym prędzej owe efekty staną się widoczne. Więcej na

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: ,