Znalezienie dobrego dentysty może być paradoksalnie dość trudne, choć na rynku wiele mamy gabinetów stomatologicznych

Ten, kto szuka najlepszego stomatologa, powinien sprawdzić w internecie opinie danego lekarza. Warto iść do najlepszego.
Wielu Polaków boi się stomatologów.

Praca przy komputerze

Autor: Kevin Jarrett
Źródło: http://www.flickr.com
Ten strach wydaje się być wpisany w nasze geny. Ludzie, którzy pamiętają czasy Polski Ludowej, mają w podświadomości obraz dentysty, który był chamski oraz wyrywał zęby niemal na żywca. Ich dzieci, które nie pamiętają tamtych lat, niekiedy również się boją, ponieważ słuchają słów rodziców. Najwyższy czas przerwać ten zaklęty krąg. Dzisiejsza stomatologia w Polsce jest na najwyższym światowym poziomie. Posiadamy świetnie wykształconych profesjonalistów. Przylatują do nas nasi Europejczycy z innych krajów Unii (na przykład Niemcy oraz Brytyjczycy), by u nas leczyć ubytki. Dlatego kontrolna wizyta co sześć miesięcy musi być naszym priorytetem. Przecież piękny uśmiech jest najważniejszy. Najlepszych specjalistów wyszukamy w internecie. Warto szukać gabinetów, które zlokalizowane są niedaleko od naszego miejsca zamieszkania. Dzięki temu nie będzie trzeba jechać przez pół miasta w godzinach szczytu, kiedy niespodziewanie rozboli nas ząb. Jeżeli pragniemy, by nasz dentysta leczył też zęby naszych szkrabów, to powinniśmy sprawdzić, jakie ma on podejście do osesków. Powinien być przede wszystkim cierpliwy oraz powinien szybko łapać z nimi kumpelski kontakt.

Poza tym w jego gabinecie powinien znajdować się ekran, na którym będą mogły być puszczane kreskówki, a w poczekalni musi znaleźć się fajny kącik malucha z klockami oraz kolorowankami. Wszystko po to, by nasz smyk czuł się komfortowa.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,