Wytwórca medali i różnych odznak

Producent medali para się wytwarzaniem odznak dla ludzi zasłużonych dla dobra państwa i społeczeństwa. Są to medale bardziej oraz nie tak oficjalne, w tym medale oficerskie i policyjne, jak również przeznaczone dla strażaków oraz bohaterów, którzy potrafili zachować się odważnie w sytuacji jakiegoś zagrożenia, a tym samym uratowali życie kilku osobom czy wynieśli bezbronne dziecko z palącego się budynku.

medal

Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com

Specjalne medale robione są również dla dzieci, które wygrały jakiś konkurs czy pamiętały o wezwaniu policji oraz pogotowia w sytuacji, gdy ich rodzice zostali ranni oraz niezbędna im była pomoc. Nieomal codziennie można usłyszeć historie ludzi, których życie oraz zdrowie było mocno zagrożone i wyłącznie dzieci potrafiły zachować się racjonalnie i wezwać policję. Producent (zobacz również hurtownia odzieży damskiej) medali niesłychanie chętnie produkuje właściwe odznaczenia dla dzieci z nadmienionych okazji. Produkcja tego typu medali nie stanowi rzecz jasna głównego źródła przychodu dla ich producenta, ale najczęściej moment ich wręczenia jest nagrywany przez TV oraz pokazywany w wiadomościach, a dzięki temu większa liczba osób może zaznajomić się z wynikami pracy konkretnego producenta, co stanowi dla niego bardzo dobrą reklamę. Zdarza się także, iż reporterzy przeprowadzają krótki wywiad z producentem medali, jaki zgodził się zrobić okolicznościowy medal dla dziecka. W trakcie takiego wywiadu może on opowiedzieć o swojej działalności i zachęcić potencjalnych klientów do zaciekawienia się prezentowaną ofertą.

Producent medali trudni się także tworzeniem medali dla strażaków i policjantów, a także oficerów wojskowych. Pewne z takich medali są dawane osobom pełniącym służbę publiczną, którzy odznaczyli się nadzwyczajnym bohaterstwem, a inne przedstawicielom służb państwowych i w związku z tym są to już medale państwowe. Są one wręczane podczas oficjalnych uroczystości państwowych lub specjalnej oprawie słownej i muzycznej.

Z tej przyczyny producent medali państwowych powinien odróżnić się szczególną starannością i budzić zaufanie, aby mógł wytwarzać tego typu odznaczenia. Może on także zajmować się tworzeniem takich medali okolicznościowych, czy tworzyć odznaki, które trafią później do muzeów i będą stanowić świadectwo o jakichś ważnych wydarzeniach historycznych – Firma FAN GIFT.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,