Opinie o lekarzach – dermatolodzy, psychologowie, urolodzy

Autor: Centrum DER-MED
W momencie, jeśli chcemy pójść do lekarza, a przede wszystkim tego, który podejmuje prywatnie należy poczytać o nim opinie.

Wiadome jest, że W czasach teraźniejszych służba zdrowie nie najlepiej działa.

Opinie o danym lekarzu możemy wyszukać w sieci Internet. Gdy przykładowo żyjąc we Wrocławiu mamy zamiar udać się do fachowego psychiatry wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową „najlepszy psychiatra sprawdź tutaj praxis poznań maria staniek psychiatra wrocław” i wyskoczy nam mnóstwo wyników, gdzie dany psycholog się znajduje. Następnie trzeba przejrzeć o nim opinie, które na pewno będą zamieszczone, bowiem pacjenci ochoczo dzielą się swoją opinią zwłaszcza gdy fatalnie i obcesowo zostali potraktowani. Także informacje na temat lekarzy można wyszukać na tak zwanym rankingu lekarzy. Jest to lista specjalistów z wielu dziedzin medycyny, przykładowo stomatolog z Zielonej Góry czy „stomatolog z Radomia”, którzy trafiają na ten wykaz dzięki swoim zasługom lub doskonałym i fachowym podejściem do pacjenta. Samo to, że pacjent chce zarekomendować konkretnego lekarza jest godne uwagi – czytaj pełen raport.

Sami lekarze, którym zależy na dobrej opinii czytają uważnie, co pacjenci na ich temat maja do powiedzenia. Kiedy jest to coś negatywnego próbują to zmienić, a gdy coś dobrego to próbują to jeszcze poprawić lub podtrzymać na takim samym poziomie. Jeśli na przykład w opiniach o pediatrach z Lublina, dany pediatra ma niedobre komentarze, ale ze zmianą daty zamieszczenia opinii zmienia się ona na dodatnią to znaczy, że lekarz wziął sobie do serca opinię pacjentów i stara się zmienić na lepsze. Z tego można wywnioskować, że lekarzowi zależy na dobrze pacjenta. Jeśli natomiast będzie zbliżona sytuacja już nie z pediatrą tylko powiedzmy ortopedy z Lublina i lekarz ten nie zrobił nic, by polepszyć swoją opinię nie warto się do niego wybierać.

Warto czytać komentarze o specjalistach przed wizytą u nich, ażeby nasza wizyta nie ukończyła się niesmakiem oraz nieprzyjemnością. Trzeba pamiętać, że lekarz jest od tego, aby nas leczyć i pomóc nam w chorobie a nie dodatkowo jeszcze uprzykrzyć nam życie i zmieszać nas z błotem.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,