Kolor twoich oczu cię nudzi? Można decydować się na kolorowe soczewki i zachwycać innych niezwykłością spojrzenia

Soczewki kontaktowe to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, jakie pomaga uniknąć zakładania okularów. To doskonała opcja, szczególnie dla osób aktywnych fizycznie, którym szkła przeszkadzają w codziennym życiu. Nie brak też osób, które decydują się na zakup soczewek, żeby zmienić ton swoich oczu. To przyjemne urozmaicenie, zwłaszcza jeżeli nie bywa się zadowolonym ze swego wyglądu.

Pragniesz odmienić barwę oczu? Zakup kolorowe soczewki

oczy

Autor: spatz_2011
Źródło: http://www.flickr.com

O ile kolor włosów można przemienić łatwo i szybko, o tyle z oczami jest nieco trudniej, nie da się ot tak pójść sobie do sklepu oraz kupić właściwej tubki. Nie znaczy to mimo wszystko, że osoby, jakie nie są zadowolone tonem swych oczu, nie mają możliwości niczego zrobić. Do swojej dyspozycji posiadają oni kolorowe soczewki kontaktowe, z udziałem których mogą odmienić barwę oczu na zupełnie odmienną. Na rynku spotyka się soczewki w klasycznych kolorytach, jak zielenie, brązy czy błękity, jak także soczewki ze wzorkami, które bardziej nadają się na różne imprezy towarzyskie.

Jakie soczewki zakupić?

Konsumenci decydujący się na sprawunek soczewek kolorowych mogą wybrać spośród różnorakich artykułów, dzięki czemu łatwiej im dobrać idealny produkt do swych osobistych wymagań. W sklepach optycznych znajdziemy zarówno soczewki jednorazowego, jak też systematycznego użytku. Drugie z wymienionych dzielą się na dwutygodniowe, miesięczne albo kwartalne, co określa, jaki czas można ich używać – co to soczewki Big Eye?. Propozycja kolorowych soczewek jest naprawdę wspaniała oraz zróżnicowana, pomaga także zyskać różne efekty. Przykładowo jeżeli pragniemy powiększyć wizualnie oczy (zobacz również gonioskopia) mamy szansę wybrać soczewki big eyes, które powiększą tęczówkę.

Wielobarwny zawrót głowy

Soczewki Big Eyes

Źródło: pixabay.com

Nowoczesne soczewki glamour okażą się idealnym wyborem w przypadku osób, którym zależy na wyrazistym oraz mocnym spojrzeniu – soczewki Glamour. Swój interesujący charakter soczewki te zawdzięczają połączeniu trzech kolorów z wyrazistą, ciemną obwódką. Dzięki temu spojrzenie staje się jeszcze bardziej wyraziste oraz nabiera blasku, co z kolei wspaniale rozświetla całą twarz oraz sprawia, że osoba, która je nosi wydaje się młodsza i bardziej radosna.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,