Świąteczne ozdoby w naszym lokalu

Próbujesz zaplanować, jak pomieścisz choinkę w swoim małym mieszkaniu? Dziś podpowiemy ci kilka koncepcji na to, jak będzie prezentować się niewielka choinka w mieszkaniu. Dodatkowo podpowiemy pomysły na świąteczne dekoracje. Sama mam problem z choinką w mieszkaniu.

Boże Narodzenie, dekoracje świąteczne stołu

Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Musi być koniecznie żywa, nie cierpię sztucznych drzewek. Znalazłam na szczęście na targu bardzo małe drzewko w doniczce, będzie rewelacyjnie wyglądać na jednej z moich małych komódek. Ma około 40 cm wysokości. Upstrzę je samemu wykonanymi ciastkami. Później ciasteczka zjem, a świerka dam w prezencie rodzicom do zasadzenia w ogrodzie. Drzewko prezentuje się cudownie, pachnie lasem. Pierniczki wykonałam wcześniej, pozostało je udekorować lukrem i przywiesić na choince.

Kiedy ktoś posiada małe mieszkanie i nie ma dzieci, moim zdaniem bez problemu może odpuścić drzewko, a zostawić jedynie na świąteczne przystrojenie mieszkania.

Jeśli masz ochotę przeczytać więcej wiadomości na opisywany temat, wejdź pod ten link, to faktycznie świetne omówienie (https://www.saleweselne.com/gdansk/) tego zagadnienia.

Przecież drzewko jest głównie atrakcję dla najmniejszych dzieci. Dorośli mogą zamiast tradycyjnego drzewka zawiesić pod sufitem wielką gałązkę jemioły, którą przyzdobią, albo przywiesić na drzwiach bożonarodzeniowy stroik. Pomysłów jest bardzo dużo, a takie dekoracje również dodadzą uroku naszemu mieszkaniu.

Świąteczne dekoracje od home&you

Autor: home&you
Źródło: home&you

Sporo ciekawych koncepcji przeczytałam na blogu: . Jedna z najoryginalniejszych to pięknie przyozdobiony stół z dużym świecznikiem, albo wianki przywieszone na krzesłach, albo oknie. Czasem starczy położyć na stole kilka świerkowych stroików. A jakie pomysły na bożonarodzeniowy dom posiadacie Wy, drodzy czytelnicy?

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,