W jaki sposób błyskawicznie pozbyć się oponki?

Ćwiczysz ciężko od paru miesięcy a nawet lat bez widocznego efektu? „Diety cud” nie działają? W dzisiejszych czasach istnieje wiele metod na rychłe pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej z okolic brzuszka. Pewną z nich może być odsysanie tkanki tłuszczowej. Ten zabieg to odsysanie łuszczu z wyselekcjonowanych okolic ciała. Nie jest sposobem na chudnięcie, daje możliwość kształtowania figury. Jego zadaniem nie jest redukcja masy ciała a zmiana kształtu a także proporcji.

zgrabny brzuszek

Źródło: dbam-o-siebie.pl

W czasie operacji usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych okolic, pozostawiając pod skóra warstewkę tkanki tłuszczowej grubości 1 cm. Planowanie zabiegu operacyjnego odbywa się w czasie konsultacji przed zabiegiem, polega na precyzyjnym oznaczeniu punktów przewidzianych do zabiegu.

Jeżeli niniejszy wpis Cię zainteresował, to kliknij ten odnośnik – znajdziesz tam unikalny serwis www (https://dodatkicukiernicze.pl/), który z pewnością uznasz za godny uwagi.

Na ogół odsysanymi okolicami ciała u kobiet są: brzuszek, biodra, boczne okolice ud, boczna powierzchnia ramion, podbródek. Przed operacją stosowana jest profilaktyka przeciwzakrzepowa. Operacja trwa od 2 godziny. Przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym. Zaraz po zabiegu pacjent ma założone specjalne odzienie uciskające, które powoduje należyte obkurczanie się skóry w punktach odsysanych jak też redukuje obrzęk. Przeszczep tkanki tłuszczowej to także nie metoda na odchudzenie się ale na wymodelowaniu sylwetki. Dołożeniu krągłości tam gdzie jest to wskazane a usuniecie boczków, fałdek oraz oponek z tych miejsc, w których nie powinny być. Zabieg odessania tkanki tłuszczowej świetnie kształtuję i daje kształty jakie, możesz tylko otrzymać po ciężkim wielomiesięcznym treningu. Przeszczep tkanki tłuszczowej ma na celu kształtowanie figury, nadanie jej ładnych kształtów, wymodelowanie jej poprzez odsysanie tłuszczu w miejscach, w których jest jej zbyt dużo a przeszczepienie w miejsca płaskie, gdzie potrzebne jest nadanie odpowiednich krągłości. To zabieg skierowany nie tylko dla kobiet ale, też dla panów.

odsysanie tłuszczu

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com

Luźnej skóry brzucha możesz się pozbyć dzięki abdominoplastyce. Plastyka brzucha a więc abdominoplastyka jest operacją polegającą na wyeliminowaniu fałdu skórno-tłuszczowego w centralnej i dolnej części brzucha i plastyce mięśni ściany brzucha. Efekt zabiegu to poprawa figury jak i wyglądu brzuszka a także znaczna poprawa samopoczucia. Z leczenia chirurgicznego w znacznej mierze korzystają kobiety, których powłoki brzuszne po przebytych ciążach uległy znacznemu naciągnięciu.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,