Sprzedaż leków i suplementów diety przez internet – w trosce o zdrowie i komfort konsumenta

Apteki internetowe to rozwiązanie, po które sięga coraz więcej konsumentów. Kupno leków i suplementów diety bez wychodzenia z mieszkania jest wygodne, a czasem pozwala także uniknąć skrępowania.

Ponadto ceny proponowane przez apteki internetowe często są niższe niż te z jakimi spotykamu się w tradycyjnych aptekach.
Ochrona przed hemoroidami

procto hemolan comfort tabletki
Hemoroidy to choroba, która daje wyjątkowo uporczywe objawy. Dotyczy wielu osób, a jednocześnie jest dość wstydliwa. Na szczęście aktualnie dostępnych jest wiele produktów, które pozwalają nie tylko leczyć hemoroidy, ale również ustrzec się przed takim problem. PROCTO HEMOLAN Control tabletki 1000mg x 20 – to lek, który wpływa na poprawę napięcia ścian naczyń krwionośnych, przez co działa ochronnie na żyły oraz skutecznie ogranicza ich skłonność do pękania. Jedna tabletka leku PROCTO-HEMOLAN Control ma w sobie 1000 mg diosminy (substancji czynnej leku, która przyczynia się do wzrostu ruchliwości naczyń chłonnych oraz przepływu limfy), inne składniki to alkohol poliwinylowy, kroskarmeloza sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, talk, stearynian magnezu. Lek ma wpływ na mikrokrążenie, dzięki czemu ogranicza stopień przepuszczalności naczyń krwionośnych, pomaga eliminować okołonaczyniowe stany zapalne i pozwala zapobiec zastojowi w mikrokrążeniu. Równocześnie PROCTO-HEMOLAN Control ogranicza skłonność do pękania niewielkich naczyń krwionośnych.

Zaabsorbował Cię taki artykuł? Kliknij i sprawdź koniecznie (https://sofapilatesstudio.pl/) koniecznie, tu jest coś, co najprawdopodobniej także Ci się spodoba.

Lek PROCTO-HEMOLAN Control ma postać tabletek do stosowania doustnego. Wskazaniem do zastosowania leku jest nasilenie objawów mających związek z żylakami odbytu, czyli hemoroidami. Należy przyjmować preparat w następujący sposób: w dawce wynoszącej 3 tabletki na dobę przez 4 dni, a potem 2 tabletki na dobę przez 3 dni, albo według zaleceń lekarza. Najlepiej przyjmować preparat w czasie posiłku. Przeciwwskazania do stosowania leku to nadwrażliwość na substancje zawarte w preparacie oraz ciąża i okres karmienia piersią.

Stop pomarańczowej skórce
Cellulit to kłopot wielu kobiet i to niezależnie od wieku. Może przyczynić się do niezadowolenia z wyglądu własnego ciała i doprowadzić do skrępowania związanego z jego odsłanianiem w czasie wakacji, na basenie czy podczas intymnych sytuacji. Cellulit przypominający strukturę skórki pomarańczy jest efektem nierównomiernego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej pod skórą, stąd by z nim walczyć konieczne jest zredukowanie jej ilości.

Takie działanie ma system składający się z dwóch faz Asystor Slim Cellu. Jest to suplement diety na rano i wieczór, mający w swoim składzie kompleks wyciągu z alg brunatnych i pestek winogron. Wyciąg z alg brunatnych przyczynia się do zmniejszenia wchłaniania tłuszczów oraz eliminuje jego zapasy, natomiast wyciąg z pestek winogron pomaga kontrolować wagę oraz sprzyja redukcji cellulitu.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,