Archiwum


Kategoria: Wszystko dla zdrowia

 • Choroba tarczycy – główny powód wielu kłopotów zdrowotnych. Co należy wiedzieć o tej chorobie?
  Tarczyca to niewielki gruczoł tarczowy znajdujący się przed tchawicą w szyi. Jego praca odpowiada za wiele różnych mechanizmów w organizmie. Podstawowymi hormonami produkowanymi przez tarczycę są trójjodotyronina i tyroksyna, jakie odpowiadają za przemianę materii. Produkcją hormonów kieruje też przysadka mózgowa, a dokładniej hormonu nazywanego tyreotropina (TSH). Tworzone w owy sposób hormony trafiają do całego organizmu i kierują dużą ilością procesów, bez jakich człowiek nie może istnieć. Cały przebieg produkcji gospodarki hormonalnej jest dość złożony i wciąż badany przez naukowców medycznych.
 • Jak najkorzystniej zwiększyć biust? Tak ażeby było zdrowo i w pełni bezpiecznie, a jednocześnie efektywnie? Jest na to sposób
  Marzysz o pięknym biuście, lecz nie chcesz implantów? Jest na to świetna metoda! Możesz swój biust powiększyć tłuszczem. Brzmi to zaskakująco, lecz to rzeczywiście świetny sposób. Piersi po tym zabiegu prezentują się naturalnie, co najbardziej istotne nie posiadają w sobie protezy silikonowej (jaka może wiązać się z różnymi problemami zdrowotnymi).
 • Metody na bolące stawy
  Kiedy boli staw, odruchowo staramy się go ochraniać – mimo iż wcale nie zmniejsza to niedomagań. Niestety nieużywany staw sztywnieje po czym każdy czyn staje się jeszcze w wyższym stopniu bolesny.
  Najistotniejsze zatem będzie złagodzenie bólu i odpowiednie leczenie.
 • Nadzieja dla mężczyzn
  Specyfik Permen jest polecany dla mężczyzn, którzy z powodu przepracowania, nieuważnego odżywiania się, braku wysiłku fizycznego, wieku oraz stresu nie czerpią już pełnej przyjemności ze swojego życia seksualnego.
 • Leczenie u neurologa – jak dostać się na konsultacje
  Przed dylematem „leczyć się państwowo, czy prywatnie” stoi każdy z pacjentów. Za placówkami publicznymi przemawiają niepłatne usługi lecznicze. Z drugiej strony kolejki i terminy z czekaniem przez ponad rok(!) także potrafią zniechęcić chorych. Takiego problemu nie mają coraz liczniejsze gabinety specjalistów, gotowe przyjmować chorych „na dzień dobry”. Gra idzie tutaj jednak o niemałe pieniądze. Jak wygląda sytuacja w zakresie zabiegów neurologicznych?
 • Oferta poradni genetycznej
  Ciąża i urodziny potomka to niezwykle ważny i specyficzny czas w życiu wszystkich kobiet. Wielkie znaczenie okresu ciąży związane jest w pierwszej kolejności z narodzinami nowego życia, nowej osoby, którą później trzeba wychować. Zasadniczo bardzo wiele kobiet stawia sobie za cel w życiu urodzenie dziecka, jednak nie zawsze sprawy idą po ich myśli.
 • Specjalistyczna ochrona ciała przed kontuzjami
  Kiedy jesteś profesjonalnym sportowcem lub byłym sportowcem, niewątpliwie wiesz dobrze, jak mocno ważne jest właściwe chronienie ciała przed urazami. Oczywiście bez wątpienia sprowadza się to do tego, że powinieneś szczególnie uważać w czasie robienia ćwiczeń oraz uprawiania sportu, a także mocno rozgrzewać się przed każdymi ćwiczeniami, jednak poza tym na pewno warto być pod opieką profesjonalnego lekarza.
 • Znakomite urządzenia do kształtowania oraz ujędrniania ciała to innowacyjny rozdział pielęgnacji figury dla każdego
  Dążenie do znakomitej i ślicznej sylwetki do dążenie wszelkiej dziewczyny. Poczucie bycia atrakcyjną i ładną zapewnia rewelacyjne samopoczucie, a też wiara w siebie w każdej sytuacji. Korzystają z diety, ćwiczenia, idą na siłownie, popijają wodę czy biorą tabletki. Chodzą też na pływalnie oraz masaże, uprawiają jogging oraz inne zabiegi, tak aby poprawić i uelastycznić swoją figurę i czuć się perfekcyjnie.