Czy potrzebny jest profesjonalny fotograf na ślubie?

„Po co tracić fundusze na profesjonalnego fotografa? Przecież wujek Gienek i reszta gości i tak będzie robiła zdjęcia swoimi aparatami. Teraz to nawet przy pomocy telefonu komórkowego można zrobić zdjęcia” – stwierdził przyszły pan młody.

Zanim jednak poprosimy gości tudzież wujka Gienka, by uwiecznili Ten Dzień, dobrze jest wcześniej zapytać stryjka czy gwarantuje, że nie spóźni się na uroczystość zaślubin. Czy jego żona z całą pewnością weźmie torebkę? Na ilu ślubach robił zdjęcia i gdzie możemy obejrzeć rezultaty jego poczynań? Niczym duch będzie niezauważalnie przemierzał kościół, a przy tym zachowa się odpowiednio do sytuacji? Czy oby na pewno odpowiada mu rola abstynenta na przyjęciu weselnym?

fotografia ślubna

Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: abcslubu.pl – Dorota Dolińska

A teraz pytanie do Młodych: czy naprawdę chcemy „przyoszczędzić” akurat na fotografie?

Chyba wystarczy tych pytań. Wujkowi pozwólmy w tym dniu zapomnieć o obowiązkach, zaś my zatrudnijmy profesjonalistę. Przecież przysięgę małżeńską (zazwyczaj) składa się raz w życiu…

Zainteresowany tematem? Poczytaj o nim znacznie więcej. Dlatego użyj adresu (https://cfoconsulting.pl/), który przeniesie Cię na stronę. Zachęcamy!

Pamiętajmy, fotografie to jedne z piękniejszych pamiątek z ceremonii ślubnej do których wielokrotnie powracamy, wskutek tego tak szczególne jest aby fotograf ślubny zrobił je z precyzją i umiejętnością. Do przeszłości odchodzą sesje ślubne w studiu fotograficznym, dziś większość par udaje się na nie w plener, dzięki czemu nasze zdjęcia wyglądają pięknie i oryginalnie. Powinniśmy też uzgodnić wcześniej, którego dnia zdecydujemy się na sesję, w dniu ślubu czy też w czasie podróży poślubnej, podczas gdy wraz ze swoim nowo poślubionym małżonkiem będziemy przechadzać się po urokliwych uliczkach Barcelony. Z imponującej liczby ofert mówiących o fotografii ślubnej (zobacz ) wybierzmy taką, która da nam satysfakcję i upamiętni na kartach papieru nasze wspomnienia na wiele długich lat. Podejmijmy jednak decyzję jakiego efektu się spodziewamy, o jakim charakterze ma być sesja. Czy będą to wyretuszowane zdjęcia ślubne, czy też naturalne z reporterskimi ujęciami?

Zdjęcia plenerowe totalnie szalone, z spora dawką stylizacji czy też czarujące, z domieszką romantyzmu?Gdy się zdecydujemy, przeglądnijmy portfolio fotografów na salemarzen.pl i pokuśmy się na te, które zachwyciły nas najbardziej. Nic tak równie ładnie nie ozdobi ściany w małżeńskiej sypialni, jak zatrzymane w ramkach zdjęcia z dnia ślubu. Dobrze zrobione zdjęcia.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , , , , ,