Nowej generacji narzędzia w kontekście powszechnych czynności

Dawniej, w zamierzchłych czasach realnego komunizmu czyszczenie zębów to nie była żadna filozofia. Nikt nie zawracał sobie głowy modelami szczoteczek, gdyż wyboru nie było! Mycie zębów było najzwyklejszym czyszczeniem zębów, nie było potrzeby do tego dobudowywać ideologii, aby spieniężyć produkt, ponieważ rynek nie oferował za wiele możliwości. Obecnie jest zgoła odmiennie, mamy kapitalizm i wielką konkurencję i zabieganie każdego klienta. Konsument nie wie, w jakim kierunku się udać, co wybrać, w zakresie właściwej szczoteczki do zębów, problem jest równie zaawansowany.

elektryczne szczoteczki do mycia zębów

Autor: K J Payne
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku spotykamy sporo różnorodnych produktów w takim zagadnieniu, większość z nich niewarta jest uwagi, ponieważ w zupełności niczym nie różni się od produktów konkurencji. Tylko nazwa i logo się oczywiście odróżniają, a działanie tego samego wymiaru. Na całe szczęście istnieją rzeczy, które przeczą tego typu teorii, wytwory oryginalne, pośród jakich na uwagę zasługuje najnowszy produkt firmy Philips – szczoteczka soniczna philips sonicare.

Jest to elektryczna szczoteczka, która gwarantuje jeszcze wyższą jakość wybielania i niezwykle elegancki kształt. Jest 7-krotnie bardziej skuteczna niż tradycyjna szczoteczka, z łatwością usuwa do 100% więcej płytki nazębnej z obszarów, do których trudno dotrzeć. Ten wyjątkowy rodzaj zapewnia najbardziej efektywne czyszczenie między zębami, wzdłuż linii dziąseł, co wpływa na szybką poprawę dziąseł już w dwa tygodnie.

Kolejną zaletą Philips Sonicare jest ponad dwukrotnie bardziej zadowalający rezultat wybielania zębów (niż szczoteczka zwykła), a rezultaty są widoczne już po tygodniu! Jednocześnie, taka szczoteczka jest zdolna usunąć aż do 100% przebarwień, to również wpływa na bielsze zęby i to już po pierwszym tygodniu używania tej nowoczesnej szczoteczki.

Kliknij na odnośnik do serwisu (https://zyciebezbolu.pl/umow-wizyte/), on przybliży Ci wątek, który Cię właśnie zafascynował. Zobacz artykuł, posiadający ciekawe dane.

Szczoteczka ta jest wyposażona nowoczesną główkę Diamond Clean, która doskonale wybiela. Dlaczego? To dzięki jej zaletom, włosie w kształcie rombu, średnia miękkość, doskonale niszczy płytkę nazębna. Philips sonicare to również ułatwiające życie i bardzo ciekawe rozwiązanie. Jednym z takich ułatwień jest szklanka do ładowania. Co to oznacza? Jeśli chcesz naładować szczoteczkę musisz ją po prostu włożyć do szklanki. Jednocześnie, szklanka jest idealna także do płukania zębów. W zestawie dostaniesz również etui podróżne do ładowania. Podłączysz je do komputera dzięki złączu USB (lub do gniazdka elektrycznego). To oznacza, iż szczoteczkę Philips Sonicare możesz zabierać wszędzie.