Jakiego oleju wymaga dowolna skrzynia przełożeń i czym są oleje przekładniowe?

Olej przekładniowy jest jednym z najbardziej istotnych czynników, które zabezpieczają skrzynię biegów oraz wydłużają jej trwałość. Przekładnia przełożeń jest to niezwykle delikatne urządzenie i olej dobrany do niej nie może być dobrany przypadkiem.

zabawa z dzieckiem

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
mycie zębów

Autor: Ellen
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj prowadzi to do usterce oraz drogich wizyt w serwisie.
Tego typu olej przekładniowy 75w90 jest przygotowany do skrzyni biegów, które montowane są w samochodach osobowych. To w zupełności syntetyczny olej przekładniowy o lepKości SAE 75w-90 oraz jest wzbogacony pakietem, jaki podnosi ochronę ponad wymagania. Jest odpowiednim olejem do konwencjonalnych skrzyni przełożeń, skrzyni rozdzielczych oraz innych aplikacji, jakie potrzebują oleju zgodnego z API GL-4.

Nie wystarcza Ci ten krótki tekst umieszczony na tej stronie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej (https://www.a2clinic.pl/) tutaj, odnajdziesz tam dodatkowe informacje.

Jeżeli zainteresował Cię olej przekładniowy 75w90 cena jego jest niezwykle korzystna. Taki olej jest to doskonała ochrona przed zużyciem skrzyni przełożeń. Dostarczona przez taki olej ochrona zapewni wydłużoną trwałość skrzyni przełożeń. Podczas zmiany przełożeń gwarantuje gładką pracę, gdyż ma doskonałą płynność w niskich temperaturach. Tego typu płynność w niskich temperaturach zapewnia także ochronę od momentu rozpoczęcia pracy oraz gwarantuje ekonomiczną jazdę.

rozwiązanie

Autor: (C) Motherhood 2010
Oleje przekładniowe są przygotowane po to, żeby zagwarantować ochronę dla wszystkich części skrzyni biegów oraz aby umożliwić ich sprawne działanie. Dużo skrzyni biegów oraz osi wymaga różnych środków smarnych i są one eksploatowane w różnorodnych warunkach. Taki sam olej używany dla różnorodnych elementów może obniżać poziom ochrony oraz obniżać efektywność pracy. Oleje przekładniowe były zaprojektowane w specjalny sposób, aby zagwarantować odpowiednią wytrzymałość na ich utlenianie.

Mają odpowiednią lepkość i obowiązkowe właściwości, żeby zapewnić efektywną ochronę skrzyni przełożeń i wysoką wydajność, niezależnie od ich użycia. Oleje przekładniowe umożliwiają także zredukowanie kosztów eksploatacji oraz gwarantują wydłużoną trwałość samochodu i zwrot tej inwestycji.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,